Info Kulla InfoKulla
Publikuar ne Korrik 17, 2018 / 30 Listing verified by admin as genuine
Listing Type : Info Point
Location : Rubik
Opening Hours
  • Monday :09:00-17:00
  • Tuesday :09:00-17:00
  • Wednesday :09:00-17:00
  • Thursday :09:00-17:00
  • Friday :09:00-17:00
  • Saturday :09:00-17:00
  • Sunday :Closed

Qëllimi i Info-Kullës është të ndërgjegjësojë vizitorët për veçantitë në natyrë, kulturë dhe historinë e rajonit; të zgjojë kureshtjen dhe interesin, për të njohur nëpërmjekt kontaktit të drejtpërdrejtë vendin dhe njerëzit. Instalacione nga më të ndryshmet, fotografitë, eksponatet e hershme paraqesin një shumëllojshmëri temash, të cilat janë me peshë për rajonin. 

Info-Kulla është një iniciativë e Bashkisë Mirditë, në bashkëpunim dhe me mbështetje të “Partneriteti Shqipëri-Austri – Marianne Graf”, me qëllim hapjen e zonës ndaj eko-turizmit dhe për forcimin ekonomik të banorëve të saj.

Tel:

E-mail:

Web:

Features
Air Conditioner
Alloy Wheels
Attic
Automatic Climate
Barbecue
Bottle Holder
Brake Assist
Cable Ready
CD Player
Ceiling Fan
Chrome Grille
Cruise Control
Deck
Digital Clock
Double Pane
DVD Player
Fenced Yard
Fireplace
Fuel Warning
Heater
Hot Tub/Spa
Parking
Pool
Porch
Skylight
View: Park
admin
Reviews
There are no review yet, why not be the first.
Leave a review
Criteria 1: Criteria 2: Criteria 3:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *